• In English
 • 28 березня: Ситуація в транспортній інфраструктурі на 20:00
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 березня 2022 року о 20:42

  Головне:

  Внаслідок обстрілу пошкоджено контактну мережу на перегоні Вишневе-Боярка у Київській області. Укрзалізниця оперативно відновила пошкоджену в результаті обстрілу контактну 

  УЗ визначила 50 вагонів у 32 пасажирських поїздах, які будуть призначені на окремих маршрутах спеціально під доставку гуманітарного вантажу 

  Wärtsilä та MAN Energy Solutions, виробники суднових двигунів, припиняють бізнес з росією

  Укрзалізниця

  Внаслідок обстрілу, що розпочався о 12:52, пошкоджено контактну мережу на перегоні Вишневе-Боярка у Київській області. По впливу буде затримано поїзд 16 Рахів-Харків та поїзд 14 Солотвино-Київ. Усі пасажири та поїзні бригади неушкоджені та на безпечній відстані від епіцентру подій. Укрзалізниця оперативно відновила пошкоджену в результаті обстрілу контактну мережу непарної колії на перегоні Вишневе-Боярка. Проте, через відновлення обстрілів роботи по відновленню контактної мережі парної колії тимчасово призупинено.

  УЗ визначила 50 вагонів у 32 пасажирських поїздах, які будуть призначені на окремих маршрутах спеціально під доставку гуманітарного вантажу.

  Це дозволить чітко відокремити гуманітарну місію Укрзалізниці від безпосередньої нашої роботи - перевезення пасажирів та вантажів, а також забезпечить додаткову безпеку гуманітарного вантажу.

  З початку війни залізниця перевезла пасажирськими вагонами вже більше 7,8 тисяч тонн гуманітарного вантажу, та відправила 1670 вантажних вагонів з гумдопомогою, що була розподілена країною. Найбільше допомоги надходить до Києва, Харкова, Запоріжжя та Одеси.

  Порти

  Yang Ming Marine Transport Corporation, після звернення Асоціації Міжнародних Експедиторів України заявив про скасування демереджу для контейнерів, які не можуть бути зібрані/повернені та коригування кінцевої точки доставки вантажу.

  Морська адміністрація Сполученого королівства (Maritime & Coastguard Agency) повністю врахувала рекомендації ПРМТУ у своєму Посібнику для судновласників. Рекомендації стосуються впливу на моряків через військову агресію росії. У Посібнику зазначено, як має відбуватися репатріація моряка, якщо у його країні йде війна; як здійснюється виплата зарплати; як забезпечити благополуччя моряка в умовах, якщо він не може потрапити на берег після закінчення рейсу через непередбачені обставини.

  Міжнародний вимір та санкції

  Wärtsilä та MAN Energy Solutions, виробники суднових двигунів, припиняють бізнес з Росією.

  Компанія MAN Energy Solutions також призупинила навчання з використання свого обладнання в росії. Представник компанії повідомив, що вона «на 100% виконує запроваджені санкції». Крім того, MAN Energy Solutions окремо заявила, що всі чинні контракти та замовлення, пов’язані з росією, «повинні переглядатися в кожному окремому випадку».


  Джерела: Мінінфраструктури, Укрзалізниця, USM, Асоціація Міжнародних Експедиторів України – АМЕУ


  28 березня: Ситуація в транспортній інфраструктурі на 20:00