• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 27 серпня 2018 року о 09:18

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Мар’їнка» – 0/20; «Новотроїцьке» – 0/25; «Гнутове» – 10/10.

  Упродовж минулої доби через КПВВ, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, прослідувало 31,1 тисяча осіб та 4,5 тисячі транспортних засобів:

  «Мар’їнка» – 10770 осіб та 1960 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 8050 осіб та 1790 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3390 осіб та 845 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 8940 осіб.

  На цей час через регулярні обстріли припинено функціонування КПВВ «Майорське», де наразі не здійснюються пропускні операції осіб та транспортних засобів. Держприкордонслужба звертається до громадян з проханням врахувати цю інформацію під час планування своїх поїздок. Інші контрольні пункти в’їзду-виїзду відкриті відповідно до літнього графіку роботи та працюють у штатному режимі.

  Учора, прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно з працівниками ДФС завадили трьом спробам порушення правил переміщення товарів через лінію зіткнення в КПВВ «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Мар’їнка». Серед виявленого – коштовна аудіосистема, компресор та офтальмологічне обладнання. Товари на загальну суму майже 350 тисяч гривень передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Також, у КПВВ «Станиця Луганська» прикордонники Лисичанського загону за допомогою службового собаки серед особистих речей громадянина України, який прямував на контрольовану територію виявили помпову мисливську рушницю. Особу та зброю передано співробітникам Національної поліції для подальших процесуальних дій.

  Крім того, прикордонники Краматорського та Донецького загонів зафіксували три випадки, коли громадяни України намагались «домовитися» щодо безперешкодного перетинання лінії зіткнення. Зокрема на КрП «Березове-2» один із подорожуючих запропоновав військовослужбовцям 100 доларів США. На такі пропозиції громадяни отримали від прикордонників категоричні відмови. В усіх випадках кримінальні правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадян передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.