• In English
 • 27 листопада під час Щедрого вівторка відбудеться благодійний баттл за участі знаменитих українських спортсменів
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 26 листопада 2018 року о 16:55

  У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. 27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об’єднає країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці - нація добродіїв.

  Акцію ініціювали #ЩедрийВівторок разом із Міністерством молоді та спорту України.

  «У #ЩедрийВівторок зірки українського спорту зійдуться у двобої. Але не для перемоги, а заради доброї справи, - говорить Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. - Вони знають, як важливо вірити у дитячі мрії і допомагати їм втілюватися в життя на шляху до олімпійських вершин. Ми закликаємо усіх українців долучитися до акції і зробити свій благодійний внесок, щоб маленькі спортсмени, особливо в тих регіонах України, що постраждали від російської агресії, відчули наше тепло, турботу й підтримку».

  Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк та український плавець, рекордсмен світу Олег Лісогор зіграють у настільний теніс, а олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна та олімпійська бронзова призерка з легкої атлетики Олена Говорова з’ясують, хто краще грає у морський бій.

  Глядачів закликають вболівати за улюблених спортсменів і робити благодійні ставки на Українській Біржі Благодійності. Зібрані пожертви підуть на купівлю спортивного інвентаря та кімоно для юних борців дзюдо.

  Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з видів боротьби, яка знаходиться у селі Прохорівка Волноваського району та у селищі Миронівському Бахмутського району, - це мало не єдине місце для соціалізації і реалізації дітей як особистостей. Працівники розповідають, що ремонт закинутих приміщень, які виділили під спортивний зал, батьки роблять власним коштом, тренери працюють на ентузіазмі, а у хлопців та дівчат є лише одне кімоно, яке вони беруть на обласні та всеукраїнські змагання, аби по черзі переодягати для виступів.

  Зробити благодійну ставку у будь-якому розмірі на улюбленого спортсмена можна на офіційному сайті Української Біржі Благодійності:

  Благодійний баттл відбуватиметься 27 листопада з 12:00 до 14:00 у iHUB за адресою Хрещатик, 10.