• In English
 • 27 березня: Ситуація в енергетиці
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 березня 2023 року о 18:37

  Головне:

  Глава МАГАТЕ оголосив про початок візиту на окуповану ЗАЕС

  Україна отримала від Франції 183 тонни енергетичного обладнання

  За ініціативи Міненерго Урядом скасовано аукціони з продажу сирої нафти, газового конденсату та скрапленого газу

  Стабільність інфраструктури

  • Електроенергія
  • Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі оголосив про початок поїздки на окуповану військами рф Запорізьку атомну станцію. Він зазначив, що продовжить свої зусилля щодо захисту атомної станції і очолить наступну регулярну ротацію експертів МАГАТЕ.
  • Із серпня 2022 року до сьогодні із Франції до України надійшло 22 вантажі енергетичного обладнання як гуманітарної допомоги загальною вагою 183 тонни. Серед обладнання - генератори різної потужності, автоматичні вимикачі, спецодяг, роз’єднувачі, освітлювальні прилади, хімічна продукція, газове обладнання, необхідне для проведення ремонтних робіт.

  Газ

  Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив розроблений Міненерго проект постанови «Про внесення зміни та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

  • Ним вносяться зміни до низки постанов Уряду з метою приведення їх у відповідність до законів України «Про нафту і газ» і «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері користування надрами» від 1 грудня 2022 р. N°2805.
  • Зокрема, визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів від 16 жовтня 2014 року № 570 «Про організацію і проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу», а також внесено відповідні зміни до Положення про Міністерство енергетики України.


  За даними Міністерства енергетики, Укренерго, Нафтогаз, Енергоатом

  27 березня: Ситуація в енергетиці