• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

  Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення відкрились за графіком зимового періоду та функціонують у штатному режимі.

  Минулої доби спостерігалось загальне збільшення пасажиро-транспортного потоку у порівнянні з попереднім днем. Всього через КПВВ прослідувало 41,8 тисяч осіб та 4,6 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 9990 осіб та 1040 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9150 осіб та 1340 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 8340 осіб та 1450 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3825 осіб та 765 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 10520 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

  «Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 30/70; «Новотроїцьке» – 40/50; «Гнутове» – 15/20.

  Минулої доби прикордонні наряди Краматорського та Донецького прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Мар’їнка», «Майорське» і «Новотроїцьке» припинили три спроби порушення правил переміщення товарів. Зокрема через лінію зіткнення намагались провезти косметичні вироби, автозапчастини і аудіоінтерфейс на загальну суму більше 160 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

  У КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території прослідували 4 вантажні автомобілі з гуманітарним вантажем. Транспортні засоби перевозили понад 25 тонн продуктових та гігієнічних наборів від Міжнародного комітету Червоного Хреста.