• In English
 • Уряд зацікавлений в побудові прозорого ринку газу, - Володимир Гройсман
  опубліковано 23 листопада 2017 року о 12:48

  Уряд України налаштований на повну демонополізацію  і побудову прозорого ринку газу в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами у Полтавській області, де Глава Уряду перебуває з робочою поїздкою.

  «Мене цікавить прозорість ринку газу і формування справедливої ціни (на паливо всередині країни)», - сказав Прем’єр-міністр.

  Він нагадав, що таке завдання – щодо демонополізації та формування ефективного паливного ринку – він поставив перед членами новопризначеної Наглядової Ради Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» - як найбільшої енергокомпанії держави.

  Довідково

  Формування прозорого ринку газу та анбандлінг (функціональне розділення) НАК «Нафтогаз України» входить до загального переліку заходів, визначених в числі пріоритетних в роботі Уряду, а також до переліку реформ, які Україна реалізує в рамках співпраці з міжнародними партнерами.

  22 листопада Кабінет Міністрів сформував нову наглядову раду НАК «Нафтогаз України», до складу якої увійшли 4 незалежних члени та 3 представники влади.  Сформована наглядова рада НАК "Нафтогаз України" є повністю незалежною. Це сприятиме покращенню корпоративного управління, підвищенню конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості компанії  і більш ефективному вирішенню завдань забезпечення енергетичної незалежності держави та демонополізації газового ринку.