• In English
 • Павло Петренко: Україна сподівається на співробітництво з Китаєм за напрямками роботи Мін'юсту
  опубліковано 22 листопада 2017 року о 10:20

  Україна сподівається на ефективний обмін досвідом з Китаєм за ключовими напрямками роботи міністерств юстиції.

  Про це Міністр юстиції Павло Петренко повідомив під час зустрічі з Міністром юстиції КНР Чжан Цзюнем.

  Павло Петренко поінформував китайського колегу про новації, які нині запроваджуються в Україні. Зокрема, міністри обговорили судову реформу та перезапуск всієї вертикалі судових органів в Україні, реформу виконавчої служби та запровадження інституту приватних виконавців.

  За його словами, запровадження новітніх технологій є важливою складовою покращення якості роботи Міністерства юстиції України. Зокрема, вже запроваджено сучасні системи електронного документообігу, запущено онлайн сервіси, якими без черг та бюрократії користуються мільйони українців, відкрито доступ онлайн до даних реєстрів Мін’юсту.

  «Ми першими почали запроваджувати систему захисту інформації BlockChain. Це найбільш сучасна система захисту, яка повністю виключає можливість втручання в її роботу. Всі державні реєстри вже скоро буде переведено на цю технологію», - зауважив Павло Петренко.

  Він також звернув увагу пана Чжан Цзюня на систему безоплатної правової допомоги в Україні, яка була рекомендована країнам-членам ООН як модельна та така, що забезпечує захист прав найширшого кола осіб.

  Міністри домовилися розпочати підготовку договору про поглиблення співпраці за всіма ключовими напрямками діяльності між Міністерствами юстиції України та Китаю.