• In English
 • Військовослужбовці ДССТ отримали ключі від нових квартир
  опубліковано 20 листопада 2017 року о 19:05

  Військовослужбовці 26-го Об’єднаного загону ДССТ (Державної спеціальної служби транспорту) отримали ключі від нових квартир. Разом із Президентом України Петром Порошенком привітав бійців Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

  Володимир Омелян наголосив, що військовослужбовці ДССТ виконують надзвичайно важливу місію – розміновують та відновлюють об’єкти інфраструктури в зоні АТО.

  «Я щиро вдячний за вашу відданість і непохитність. Ви щодня чистите українську землю від вибухонебезпечних слідів, залишених російськими загарбниками. І щодня, крок за кроком, працюєте над відновленням інфраструктури на сході України, над захистом її безпеки», - наголосив Міністр інфраструктури.

  Очільник Міністерства подякував Голові Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенанту Миколі Малькову за високопрофесійну діяльність ДССТ, а також за активну роботу щодо забезпечення військовослужбовців житлом.

  Житло отримали 32 військовослужбовці, з них 28 учасників АТО.

  Довідково

  Державна спеціальна служба транспорту є спеціалізованим державним органом транспорту в складі Міністерства інфраструктури України, призначеним для забезпечення стійкого функціонування транспорту в мирний час та в умовах воєнного і надзвичайного стану.

  32-х квартирний будинок збудовано силами військової частини за підтримки Міністерства інфраструктури. В будівництві застосовано новітні енергозберігаючі технології, індивідуальне опалення в кожній квартирі.

  Особовий склад Державної спеціальної служби транспорту, у тому числі й 26-го Об'єднаного загону, забезпечує проведення антитерористичної операції на сході країни.

  Основні завдання Держспецтрансслужби в зоні АТО:

  розмінування об'єктів та територій, загородження транспортних напрямків;

  виконання завдань з інженерного обладнання смуги оборони;

  охорона та оборона об'єктів державного значення;

  відновлення об'єктів національної транспортної системи України.