• In English
 • Глава Уряду: Соціальний захист учасників Революції Гідності - обов'язок Уряду, кожен герой має відчути опіку і допомогу
  опубліковано 20 листопада 2017 року о 16:39

  Соціальний захист учасників Революції Гідності та їх сімей був і залишається важливим питанням порядку денного роботи Уряду України. І кожен учасник цих надзвичайних для України подій має відчути опіку та допомогу. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Напередодні чергової річниці Революції Гідності Глава Уряду зустрівся  з її учасниками. 

  "Важливо, що ми знаходимо взаємодію, - сказав Володимир Гройсман. - Ми не зустрічаємося під дату. Ми збираємося, аби звірити годинники, проговорити проблеми і знайти їх вирішення".

  Під час зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань - від організації навчання, оздоровлення до забезпечення людей житлом та внесення змін до законодавства щодо соціального статусу учасників Революції. За підсумками дискусії, Глава Уряду запропонував надати до Кабінету Міністрів низку пропозицій та визначити, таким чином, подальші кроки в соціальній політиці Уряду та органів місцевої влади.

  "Будуть відповідні доручення і по лінії МОЗ, МОН тощо. Ми також маємо поставити крапку в фінансуванні коштів, на які ви маєте право, - сказав Глава Уряду - Ми все зробимо для того, аби нам не було соромно дивитися в очі нашим героям, їхнім родинам і нашим дітям".