• In English
 • Ігор Жданов: Ми маємо шанувати пам`ять наших загиблих товаришів і водночас думати про майбутнє нашої держави
  опубліковано 17 листопада 2017 року о 17:17

  "Шанувати пам`ять про наших побратимів, які віддали своє життя за незалежну Україну, - наш громадянський обов`язок. Пам`ятати та усвідомлювати події, які відбуваються в 2013 року, дії тодішньої влади, які призвели до цих подій, щоб в жодному разі не допустити повторення, і будувати міцну суверенну державу".

  Про це на відкритті Всеукраїнської акції, спрямованої на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність держави - "День Гідності", сказав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  Захід організований Мінмолодьспорту у співпраці з управлінням молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), агенцією Republic та представниками громадської ініціативи "VOЇNY".

  Міністр привітав учасників цієї важливої акції, яка відбувається напередодні Дня Гідності, і подякував їм за увагу до важливих сьогодні питань – вшанування героїв АТО в контексті національно-патріотичного виховання:

  "Ми маємо шанувати пам`ять наших загиблих товаришів і водночас думати про майбутнє нашої держави. Україна в 2014 році стала на захист свого суверенітету, і повстали всі громадяни. І це не громадянська війна, це агресія з боку Росії. Сьогодні, крім іншого, одне з головних завдань – зміцнення наших збройних сил. Маємо не тільки підсилювати її технічно і фінансово, але й бойовий дух".

  У заході також взяли участь представники Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, представники міністерств оборони іноземних країн, Адміністрації Президента України, посольств іноземних держав, Інституту національної пам’яті України, обласних, районних державних адміністрацій та всеукраїнських громадських організацій.

  Акція  присвячена річниці Революції Гідності та має на меті гідне вшанування пам’яті героїв боротьби українського народу, популяризація їхніх подвигів на державному рівні задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності.