• In English
 • Заохочення культурного розмаїття та міжкультурної взаємодії є потужним інструментом налагодження співпраці, економічного зростання та розвитку, - Євген Нищук
  опубліковано 16 листопада 2017 року о 19:48

  Міністр культури України Євген Нищук долучився  до  панельної сесії «Культура & Туризм» ІІ Українського форуму Шовкового шляху, який об’єднав представників бізнесу та дипломатичного корпусу 25 країн Європи та Азії.

  Другий рік поспіль ділові та політичні кола України та Китаю зустрічаються з метою обговорення реалізації спільних проектів, розширення співробітництва, розбудови інфраструктурних об’єктів та збільшення частки українських компаній на китайському ринку.

  Під час свого виступу Міністр культури України Євген Нищук наголосив на важливості заходів, що проходять під егідою Шовкового шляху, які виступають міжнародними платформами для зміцнення міжрегіонального співробітництва, інтеграції економік та культурного обміну.

  «Культурний сегмент  у сучасному суспільстві посідає чільне місце серед інструментів досягнення економічного зростання та розвитку, адже культурна складова є невід’ємною частиною розвитку будь-якої країни, -  відзначив Євген Нищук. - Не зважаючи на динамічну глобалізацію сучасного світу, інтернаціоналізацію світової економіки та безперервне взаємопроникнення культур, саме заохочення культурного розмаїття  та міжкультурної взаємодії є потужним  та дієвим інструментом для налагодження співпраці і створює підґрунтя для збереження миру  та безпеки у світі».

  Він також висловив переконання, що під час Форуму учасники зібрання матимуть прекрасну можливість обмінятися думками та баченням того, як направити розвиток суспільства у напрямку розширення взаємовигідної співпраці, яка базується на принципах взаємної довіри.

  «Упевнений, що завдяки нашим спільним зусиллям ми досягнемо поставлених цілей, у тому числі сприятимемо міжнародним культурним обмінам  та розширенню міжнародного культурного співробітництва», - додав Євген Нищук. 

  ІІ Український форум Шовкового шляху передбачає більш ніж 30 виступів провідних лідерів думок та 6 галузевих панельних сесій. У рамках Форуму також стартує  Алея інвестиційних проектів, яка покликана презентувати інвестиційний потенціал регіонів України та сприяти встановленню прямих ділових контактів, залученню фінансування і розширенню партнерської мережі між бізнесом України та Китаю.