• In English
 • Володимир Кістіон: Україна на 30% менше стала споживати антрациту
  опубліковано 15 листопада 2017 року о 19:11

  За підсумками жовтня 2017 року, у порівнянні з жовтнем 2016 року, споживання вугілля антрацитової групи в Україні зменшилося на 30% - на 300 тисяч тонн. З них 100 тис. тонн за рахунок теплого жовтня, 200 тис. тонн - завдяки переходу антрацитових блоків українських ТЕС на газову групу.

  Про це сьогодні в ході традиційної наради з врегулювання проблемних питань в енергетичній системі України заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  На його переконання, наступного року потреба в антрациті буде ще меншою, адже наразі активно реалізуються заходи щодо зменшення використання вугілля дефіцитної антрацитної групи.

  «На газовій групі вугілля уже працюють дві станції Зміївської ТЕС, до кінця листопада 2017 року буде переведено два енергоблоки потужністю 150 МВт Придніпровської ТЕС. В планах на 2018 рік – два енергоблоки Придніпровської ТЕС, два Криворізької ТЕС, два Зміївської ТЕС та один Трипільської ТЕС. Тому наступного року потреба в антрациті суттєво зменшиться», - наголосив В.Кістіон.

  І додав, що стратегічним завданням наступного року є нарощення власного видобутку вугілля газової групи.