• In English
 • Уряд упорядкував оплату праці фахівцям Українського культурного фонду та Українського інституту книги
  опубліковано 15 листопада 2017 року о 16:20

  15 листопада на засіданні Уряду ухвалено постанову «Про умови оплати праці працівників Українського культурного фонду та Українського інституту книги».

  Відповідний нормативно-правовий акт розроблений Міністерством культури України  з метою запобігання ризиків конфлікту інтересів під час здійснення працівниками своїх функцій та з огляду, що на зазначені державні установи, діяльність яких має стратегічне значення, покладаються важливі функції з реалізації державної політики, спрямовані на захист національних інтересів та популяризацію української культури в світі.

  Так, згаданим документом затверджується схема посадових окладів керівних працівників, професіоналів, фахівців і обслуговуючого персоналу Українського культурного фонду та Українського інституту книги. Керівникам цих державних інституцій надається право установлювати надбавки та доплати працівникам за інтенсивність праці, суміщення професій, збільшення обсягу виконуваних робіт тощо в межах установленого фонду оплати праці та граничної чисельності працюючих.

  Зазначені види доплат не встановлюються керівнику, його заступникам, керівникам структурних підрозділів та їх заступникам.

  «Для нашого суспільства дуже важливою подією стало підписання Президентом України Закону «Про Український культурний фонд» та створення такої потрібної сьогодні інституції, як Український інститут книги. Це надзвичайні події для культурної і мистецької спільноти, адже їх діяльність має на меті підтримку всіх мистецьких проектів по різних напрямках, як державного, так і недержавного сектору. А також створення умов для перетворення вітчизняної видавничої справи на культурну індустрію європейського зразка. Тому дуже важливо забезпечити необхідні умови для діяльності фахівців цих установ та реалізації  поставлених перед ними завдань», - прокоментував Міністр культури України Євген Нищук.