• In English
 • Славомір Новак: Одне із найважливіших завдань - інтеграція дорожньої мережі України до європейської TEN-T мережі
  опубліковано 15 листопада 2017 року о 13:26

  Одне із найважливіших завдань, яке наразі стоїть перед дорожньою галуззю, є інтеграція дорожньої мережі України до європейської  TEN-T мережі. Про це 15 листопада на засіданні Уряду заявив  керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

  Ініційований проект GO Highway – згідно з європейським принципом мереж доріг – має поєднати  транспортним коридором українські порти Чорного моря (Велика Одеса, Миколаїв, Херсон) з європейськими портами на Балтійському та Північному морях.  Це є пріоритет на найближчі 4 роки.

  Реалізація проекту GO Highway передбачає 2 етапи. Перший – ремонт існуючої дороги.  Другий – реконструкція цього коридору із розширенням проїзної частини до 4 смуг та  будівництвом, де це буде необхідним, об’їздів населених пунктів (за умови додаткового фінансування МФО або гранти ЄС).

  «Мені приємно, що цього року проект GO Highway вже почав реалізовуватися. Повністю відремонтовано дорогу М-09 від Тернополя до Львова та частково – М-12», - зазначив Славомір Новак.

  Наступного року на цей проект передбачено додаткових 4 млрд гривень. Укравтодор запланував  відремонтувати цей коридор на ділянці від Тернополя до Умані та розпочати капітальний ремонт і реконструкцію від Хмельницького до кордону з Вінницькою  областю.

   

  Файли що додаються:

  Укравтодор