• In English
 • До кінця 2020 року визначено завдання досягти оперативної і технічної сумісності зі збройними силами держав-членів НАТО
  опубліковано 14 листопада 2017 року о 15:11

  У Міністерстві оборони та Збройних Силах України продовжується реалізація заходів Плану дій щодо впровадження оборонної реформи у 2016-2020 роках. Реформування і розвиток Збройних Сил України здійснюються відповідно до затверджених Президентом України Стратегічного оборонного бюлетеня України та Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року. Про це під час брифінгу перед початком прямої урядової телефонної лінії розповів тимчасово виконуючий обов’язки Державного секретаря Міністерства оборони України Володимир Говор.

  Координацію цієї роботи здійснює Комітет реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

  На виконання заходів реформи цього року Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних Сил України опрацьовано та затверджено Указом Глави держави Державну програму розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року, Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період, прийнято Закон України “Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних”, постанову Уряду “Про затвердження Угоди між Урядом України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про партнерство з підтримки спільного управління предметами постачання” та інші документи, які мають ключове значення для оборони України. Триває підготовка законопроекту “Про національну безпеку України”.

  “Слід зазначити, що в усіх прийнятих у державі документах оборонного планування визначено завдання досягти до кінця 2020 року оперативної і технічної сумісності зі збройними силами держав-членів НАТО”, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки Державного секретаря Міністерства оборони України Володимир Говор.