• In English
 • Павло Розенко: Надходження від ЄСВ порівняно з попереднім роком зросли майже на 37%
  опубліковано 13 листопада 2017 року о 18:38

  Внаслідок підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 грн станом на сьогодні, суттєво зросли доходи як Державного бюджету України, так і Пенсійного фонду України. Про це сьогодні під час загальнонаціональної презентації результатів комплексного дослідження на тему: «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  «В цілому з початку року надходження від єдиного внеску склали  майже 130 млрд. грн. Це майже на 35 млрд. грн. або на 36,7 %, більше, ніж у відповідному періоді минулого року», - сказав він.

  Не справдились, за словами Віце-прем’єр-міністра, і «катастрофічні прогнози» деяких політиків щодо зростання рівня безробіття через підвищення мінімальної зарплати. «Навпаки, ми бачимо позитивні тенденції. Сьогодні на обліку в центрах зайнятості приблизно на 60 тисяч безробітних менше, ніж за аналогічний період минулого року», - зазначив Павло Розенко.

  Він також зауважив, що протягом року спостерігається зростання кількості платників єдиного соціального внеску, у тому числі серед фізичних осіб-підприємців.