• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва
  опубліковано 09 листопада 2017 року о 09:01

  Шановні працівники культури і митці!

   

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

  Українська культурно-мистецька сфера має давні традиції, а її унікальна спадщина давно славиться у світі. Ціла плеяда українських митців збагатила світову культуру неперевершеними музичними, літературними, скульптурними, архітектурними, живописними творами та інсталяціями, чудовим пісенним чи хореографічним виконанням. Українські ж майстри народного мистецтва славляться неперевершеною майстерністю відтворення та переосмислення самобутніх народних мотивів.

  Сьогодні в українській культурі та мистецтві відбуваються важливі світоглядні трансформації: відновлюються давні традиції і формуються нові, що відповідають темпу нашої епохи. Українські колективи продовжують підкорювати найкращі світові музичні фестивалі, твори наших письменників перекладаються на десятки світових мов, а українське кіно знову поступово здобуває визнання за межами країни.

  Упевнений, що не останню роль у цих процесах відіграють заходи, які реалізуються для підтримки україномовного продукту на радіо та телебаченні. Тому Уряд і надалі здійснюватиме підтримку культурних ініціатив в Україні, адже сучасний, ефективний і креативний культурний менеджмент є запорукою подальшого розвитку нашої культури та суспільства загалом.

  Дякую всім українським митцям за прекрасні миті насолоди, які дарує нам Ваша творчість! Бажаю всім міцного здоров’я і творчого натхнення, оригінальних ідей і реалізації найсміливіших проектів!

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                           Володимир ГРОЙСМАН