• In English
 • Володимир Лапа у Чехії бере участь у Міжнародній конференції високого рівня щодо АЧС
  опубліковано 08 листопада 2017 року о 18:00

  8-9 листопада поточного року Голова Державної служби України з безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа бере участь у Міжнародній конференції високого рівня з проблематики африканської чуми свиней, яка проходить у м. Прага, Чеська Республіка.

  У ході конференції Володимир Лапа візьме участь в обговоренні поточної епізоотичної ситуації у країнах європейського регіону щодо АЧС та заходів боротьби, які вживаються ветеринарними службами з метою локалізації та ліквідації цього захворювання.

  Учасники конференції планують визначити дієвість заходів, які вживаються ветеринарними службами країн європейського регіону, для контролю та ліквідації африканської чуми свиней у приватному секторі та при подвірному утриманні, проаналізують проблемні питання щодо можливих наслідків захворювання та багатовекторність впливу на економічну і соціальну сфери, проаналізують шляхи сприяння гармонізації впровадження заходів проти розповсюдження АЧС (регіоналізація, заходи контролю та профілактики).

  У ході заходу присутні розглянуть діючі проекти контролю та ерадикації африканської чуми свиней (моніторинг, вакцинація, прикордонний контроль).