• In English
 • У Мінмолодьспорту відбулося засідання щодо організації національного конкурсу "Молодіжна столиця України"
  опубліковано 18 жовтня 2017 року о 10:10

  17 жовтня 2017 року в Мінмолодьспорту відбулося засідання щодо проведення національного конкурсу "Молодіжна столиця України".

  Участь у ньому взяли заступник Міністра молоді та спорту  Олександр Ярема, заступник Міністра освіти і науки Роман Греба, заступник Міністра культури Юрій Рибачук, голова Асоціації об’єднаних територіальних громад Олександр Корінний, представники Мінмолодьспорту, Мінрегіону, Міністерства інформаційної політики, Асоціації міст України, Українського інституту міжнародної політики, Реанімаційного пакету реформ, Національної молодіжної ради України та молодіжних громадських об'єднань.

  Під час засідання були розглянуті організаційні питання щодо започаткування в Україні конкурсу "Молодіжна столиця України". Зокрема присутні обговорили проект положення про національний конкурс та критерії конкурсного відбору.

  Олександр Ярема підкреслив, що подібний конкурс активно впроваджується в багатьох європейських країнах і метою його реалізації в Україні є підвищення рівня зацікавленості та спроможності міст якісно змінювати молодіжну політику, вносити її до пріоритетних напрямів розвитку громад та активніше залучати до цих процесів саму молодь. Заступник Міністра молоді та спорту також додав, що зазначена ініціатива сприятиме поширенню кращих світових практик молодіжної роботи, обміну досвідом молодих людей із різних частин держави та країн Європи.

  Варто зазначити, що національний конкурс "Молодіжна столиця України" планується  проводити щороку, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді. Цьогоріч старт конкурсу запланований на 1 листопада.