• In English
 • Олександр Ярема поспілкувався з молоддю Луганщини
  опубліковано 10 жовтня 2017 року о 18:28

  9 жовтня, під час робочого візиту на Луганщину, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема зустрівся з молодіжним активом області.У зустрічі також взяли участь заступник голови Луганської ОДА Ольга Лішик, начальник управління молоді та спорту ОДА Антон Волохов, директорка Луганського обласного молодіжного центру Інна Ільінова, представники Молодіжної ради при ОДА та громадських організацій, активна молодь області.

  Спілкування проходило у Сєверодонецьку, у новому місці дислокації Луганського обласного молодіжного центру.

  Вітаючи учасників зустрічі, Ольга Лішик зазначила, що сьогодні молодь Луганщини націлена розвиток рідного краю, комфортну працю та навчання саме тут.

  У свою чергу, Олександр Ярема відзначив, що приємно вражений кількістю учасників зустрічі та розповів про тенденції розвитку молодіжної політики в Україні. Зокрема, йшлося про відкриття нових молодіжних центрів та працевлаштування молоді.

  Питання молодих луганчан до заступника Міністра стосувались конкурсів для молоді, програм підтримки молодіжних проектів та залучення молоді із різних регіонів до проведення заходів на території Луганщини. Дівчата та юнаки цікавились і всеукраїнськими та міжнародними обмінами.

  Учасники зустрічі обмінялись думками щодо подальшої роботи у напрямку розвитку молодіжної політики на Луганщині.