• In English
 • МОЗ шукає команду в нові директорати
  опубліковано 20 вересня 2017 року о 14:18

  Кабінет Міністрів України оголошує відкриття вакансій у директоратах Міністерства охорони здоров’я, які створені в рамках пілотного проекту Уряду з реформування державної служби.

  Такі директорати, як:

  - громадського здоров’я,

  - медичних послуг,

  - науки, інновацій, освіти та кадрів,

  - стратегічного планування та європейської інтеграції,

  - фармацевтичний директорат

  будуть займатися формуванням політики Міністерства охорони здоров’я у визначеній галузі, моніторити та оцінювати результати впровадження, забезпечувати нормативно-правове регулювання сфери.

  Кандидати на всі вакансії будуть відбиратися шляхом проведення прозорого конкурсу за міжнародними стандартами підбору персоналу.

  «Наша команда дуже зацікавлена в посиленні Міністерства для успіху медичної реформи і докладе максимальних зусиль для оперативної і максимально детальної комунікації всіх деталей цього процесу», – наголосила в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

  Директорат очолює генеральний директор, який призначається на посаду за результатами відкритого конкурсу і звільняється з посади Державним секретарем МОЗу.

  Саме з посад генеральних директорів ми стартуємо конкурсний процес і заохочуємо усіх бажаючих втілювати системні зміни у сфері охорони здоров’я, подавати документи та брати участь у конкурсі!

  Мінімальний розмір окладу для:

  - генерального директора – 50 070 + грн.

  - керівника експертної групи – 42 400 + грн.

  - експерта – 36 200 + грн.

  Працівники нових директоратів – це 133 державні службовці нового формату, які є фахівцями з бізнесу, громадського сектору, а також найкращими працівниками у державному секторі.

  Повну інформацію про вакансії ви можете знайти за лінком.