• In English
 • Ігор Жданов побажав вдалих стартів фіналістам Всеукраїнського проекту "Олімпійське лелеченя"
  опубліковано 06 вересня 2017 року о 19:36

  6 вересня на базі МДЦ “Артек”, який розташувався у Пущі-Водиці, стартував фінал Всеукраїнського спортивного-масового заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”.

  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, президент Національного олімпійського комітету, Сергій Бубка, керівник управління розвитку олімпійського руху НОК України Анна Сорокіна, уславлені спортсмени, серед яких Олімпійський чемпіон з фехтування фехтування Вадим Гутцайт, призери Олімпійських ігор Олена Петрова, Олена Садовнича, Валерій Андрійцев, Ганна Безсонова, Ілля Кваша, призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор Юлія Левченко, призер Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Богдан Ядов, разом із дітлахами взяли участь у відкритті яскравого олімпійського свята.

  "Напрочуд приємно дивитися у ваші очі і бачити в них натхнення перед стартом. Чесної боротьби, удачі та спортивних перемог всім вам. Нехай переможе сильніший!" - побажав юним олімпійцям під час урочистої церемонії Ігор Жданов.

  Фінал Всеукраїнського проекту ”Олімпійське лелеченя”, який за традицією вже вшосте проводиться на початку навчального року, зібрав 300 найспортивніших та найактивніших школярів команд-переможниць з 25 регіонів України. Відбіркові ж турніри проходили по всіх куточках нашої країни, де учні 5-6 класів з майже 4000 шкіл виборювали право представляти свою область на головному старті року.

  Проект реалізується Національним олімпійським комітетом України з метою заохочення підростаючого покоління до активних занять фізичною культурою та спортом, та глибшого сприйняття олімпійських цінностей – дружби, досконалості та взаємоповаги.

  Тож протягом п’яти днів на юних атлетів чекатимуть цікаві зустрічі з спортивними кумирами, рухливі ігри та естафети, творчі конкурси та вікторини.