• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем авіації України
  опубліковано 26 серпня 2017 року о 09:00

  Шановні колеги!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем авіації України!

  Авіаційна та авіабудівна галузі є гордістю вітчизняної промисловості, а винаходи українців – від перших моделей Ігоря Сікорського до сучасних літаків-гігантів “Руслан” і “Мрія” – є окремим знаковим фондом світової спадщини авіабудування.

  Майстерність і високий професіоналізм українських фахівців дають впевнені підстави віднести Україну до світового клубу країн, які здатні вирішувати найскладніші завдання у галузі авіаційного будівництва: випуск регіональних транспортних і пасажирських літаків, вертольотів, безпілотників, апаратів малої авіації, двигунів і навігаційних приладів. Україна здатна забезпечити повний виробничий цикл створення авіатехніки та комплектуючих пристроїв.

  Авіація – це не лише машинобудування і робота конструкторів-винахідників, а і романтичний запал і напружена відповідальна робота льотчиків. Тому окремі слова подяки заслуговують наші пілоти транспортних, пасажирських, а також військових літаків, які на високому професійному рівні надійно захищають нашу країну від агресора.

  Розвиток авіаційної галузі є одним з пріоритетних завдань, які перед собою ставить Уряд, адже це не лише зростання авіабудівного виробництва, а й нарощення транспортного потенціалу та залучення зовнішніх інвестицій. Українська авіація – це візитівка нашої держави на глобальному ринку, наша гордість і національне надбання.

  Бажаю всім працівникам авіабудівної галузі та авіації міцного здоров’я, добробуту, нових висот, безхмарного і мирного українського неба!

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН