• In English
  • Міністри культури України та Білорусі підписали Програму співробітництва у сфері культури між двома країнами
    опубліковано 21 липня 2017 року о 16:40

    Міністр культури України Євген Нищук та Міністр культури Республіки Білорусь Борис Свєтлов підписали Програму співробітництва у сфері культури між Міністерством культури України та Міністерством культури Республіки Білорусь на 2017-2021 роки. Підписання відбулось в рамках офіційного візиту до Києва білоруської делегації на чолі з Президентом Республіки Білорусь  Олександром Лукашенко.

    Програма співробітництва включає в себе широке коло заходів, спрямованих на активізацію та розвиток культурного співробітництва між Україною і Республікою Білорусь. У період дії Програми передбачається здійснення культурно-мистецьких акцій, а також створення умов для налагодження прямих зв’язків між мистецькими колективами, театрами, творчими спілками та фахівцями у сфері культури та мистецтва України і Білорусі.

    Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що створення умов для налагодження культурних зв’язків між країнами є важливим напрямком роботи Міністерства.

    «Дуже важливо зміцнювати культурний зв’язок між країнами за допомогою культурно-мистецьких заходів, адже це забезпечить всебічний розвиток культури обох країн. Нашою метою є створення позитивного міжнародного іміджу України, активізація культурного діалогу, а також популяризація  як традиційного, так і сучасного мистецтва наших країн»,- сказав Міністр.

    Євген Нищук  також підписав Угоду між Міністерством культури України та Уповноваженим у справах релігій та національностей Республіки Білорусь про співробітництво у сфері міжнаціональних відносин.

    Ця Угода передбачає створення сприятливих умов для реалізації прав осіб, що належать до української національної меншини у Республіці Білорусь  і білоруської національної меншини в Україні; для роботи відповідних організацій та співробітництва між державами із підтримки діяльності громадських об'єднань, які відносять себе до національних меншин; обміну інформацією і досвідом роботи у сфері регулювання міжнаціональних відносин.