• In English
 • З початку 2017 року кадастрові реєстратори Закарпаття зареєстрували 20565 земельних ділянок
  опубліковано 20 липня 2017 року о 12:57

  Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Найпопулярнішими послугами є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок. 

  З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували 20565 земельних ділянок.

  Найбільшу кількість земельних ділянок закарпатські землевпорядники внесли до Державного земельного кадастру  у Мукачівському (4651), та Ужгородському (3902) районах Закарпатської області.

  З початку 2017 року кадастрові реєстратори Закарпаття надали 8849 витягів із Державного земельного кадастру, у тому числі 1292 витягів, які було замовлено через мережу Інтернет. 

  На сьогодні найбільше витягів з Державного земельного кадастру видали в Ужгородському (2066) та Мукачівському (1443) районах Закарпатської області.

  У середньому упродовж тижня землевпорядники Закарпаття приймають та опрацьовують близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

  Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.