• In English
  • Уряд виділив 50 млн грн Львівській ОДА для вирішення питання утилізації сміття
    опубліковано 12 липня 2017 року о 16:55

    Кабінет Міністрів України, як і обіцяв, виділив 50 млн грн Львівській обласній державній адміністрації, яка взяла на себе вирішення питання утилізації твердих побутових відходів  у місті Львів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. 

    Він нагадав, що проблема сміття не один раз обговорювалася на загальнодержавному рівні, і Уряд не раз пропонував різні рішення. Втім питання, яке знаходиться у виключній компетенції міської влади Львова і на розв’язання якого у міської влади є всі ресурси за рахунок децентралізації, так і не було врегульоване. Наразі ним опікується Львівська обласна влада.

    "Ми виділяємо обласній державній адміністрації, як і було обіцяно,  50 млн грн. Я обіцяв, говорив львів'янам, що ми вас не залишимо, - наголосив Володимир Гройсман. -  Там, де потрібно, щоб держава допомогла, ми завжди допоможемо. Думаю, що і ці кошти, і безпосереднє втручання Львівської обладміністрації у вирішення питання дасть можливість навести у місті Львів порядок. Я би дуже хотів, щоби львів'яни ходили по чистих вулицях, а всі сміттєві контейнери і майданчики були вичищені».