• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе: Євроінтеграція об`єднує українців
  опубліковано 06 липня 2017 року о 15:05

  Більшість українців підтримують європейську інтеграцію, це об'єднує, а не розділяє людей. Про це в ефірі програми  Conflict zone   на Deutsche Welle сказала Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Для успішних і швидких змін, переконана Віце-прем`єр-міністр, Україна має виконати багато важливої роботи. Зокрема, ідеться про залучення достатньої кількості кваліфікованих фахівців на державну службу, які працюватимуть над виконанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. «І саме тому, наприклад, однією з горизонтальних реформ, на які ми зосереджуємо значну увагу, є реформа державного управління», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Вона зазначила, що також надзвичайно важливою для України зараз є боротьба з корупцією. «Ми проходимо дуже складний і дуже інтенсивний період розриву з нашим колоніальним минулим, з неефективністю державної системи, з корупцією, із груповими інтересами, з усіма тими корупційними практиками, що вкорінилися не тільки упродовж перших двадцяти трьох років незалежності, а також в радянські часи, коли тут була Радянська імперія», – сказала Віце-прем`єр. У цьому контексті вона звернула увагу на створення і роботу антикорупційних інституцій і перше масштабне декларування статків державних службовців.

  «Генеральний прокурор направив подання до Верховної Ради України про надання згоди на позбавлення депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності шістьох депутатів. Таке неможливо було уявити за всю історію України. Зараз Національне антикорупційне бюро проводить близько 330 розслідувань проти високопосадовців, і 65-м із 68-ми вже було пред'явлене обвинувачення. Це те, чого ніколи не відбувалося в Україні», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Переглянути програму повністю з українськими субтитрами можна за посиланням:

   https://www.youtube.com/watch?v=1VurIjuFyw8