• In English
 • Відбулося третє засідання Підкомітету з питань свободи, безпеки та юстиції Комітету асоціації між Україною та ЄС
  опубліковано 15 червня 2017 року о 15:27

  14 червня 2017 р. у Києві відбулося третє засідання Підкомітету з питань свободи, безпеки та юстиції Комітету асоціації між Україною та ЄС.

  Українську делегацію очолював заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов, а європейську – Голова підрозділу з питань двосторонніх відносин з країнами Східного партнерства Європейської служби зовнішньої діяльності Дірк Шубель. Функції української частини секретаріату кластера виконував Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

  У ході засідання обговорювались наступні питання:

  - переміщення осіб, прикордонний контроль, питання міграції та надання притулку;

  - верховенство права, правове співробітництво у сфері цивільних та кримінальних справ, реформа судової системи, прокуратури та правоохоронних органів, захист персональних даних;

  - запобігання та протидія корупції;

  - протидія організованій злочинності та кіберзлочинності, боротьба проти торгівлі людьми, обігу незаконних наркотичних речовин, відмивання грошей та фінансування тероризму.

  За результатами засідання обговорено та визначено подальші спільні кроки на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у частині правосуддя, свободи та безпеки, зокрема щодо реформи судової системи, питань захисту персональних даних, обладнання пропускних пунктів на кордоні України.