Поліція під обстрілами евакуює людей з лікарні Красногорівки
Бойовики відкрили вогонь по житловому сектору міста близько 6.40. Є поранені. Про це сьогодні, 28 травня, повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв.
Станом на 10.30 відомо про трьох поранених. Пожежі у школі та лікарні ліквідовані. Постраждали дві жінки – пацієнтки лікарні.
Наразі в Красногорівку для надання допомоги спрямовані додаткові групи поліції - понад 50 поліцейських та 10 одиниць транспорту. Наряди об’їжджають місто. Їх завдання – фіксація наслідків обстрілу та виявлення людей, яким потрібна допомога.
«Сьогодні ви обстріляли та зруйнували школу, лікарню та сім будинків у Краногорівці. Поліція та рятівники евакуюють людей», - звернувся Сергій Князєв до прихильників "руського" миру.
На місці працює поліція та рятівники. Інформація про постраждалих та руйнування уточнюється.