• In English
 • Володимир Лапа зустрівся з керівником Бюро з питань Росії і Євразії Офісу Торгового представника США та Аташе сільського господарства США
  опубліковано 24 травня 2017 року о 16:19

  Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа зустрівся з керівником Бюро з питань Росії і Євразії Офісу Торгового представника США Елізабет Хефнер та Аташе сільського господарства Закордонної сільськогосподарської служби США Дуайтом Вайлдером.

  Зустріч відбулася в рамках підготовки до чергового засідання Українсько-американської експертної групи з питань торгівлі.

  Під час перемовин обговорювалися питання поглиблення торговельних відносин між двома країнами, сертифікації продукції, взаємного доступу на ринки продукції тваринного походження.

  Також Голова Держпродспоживслужби поінформував американських колег про зміни в українському законодавстві. Зокрема, він ознайомив їх з основними новелами, які передбачені в нещодавно прийнятому Верховною Радою Законі «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин».

  Учасники зустрічі домовилися й надалі підтримувати активні контакти для врегулювання всіх питань, що виникають в рамках двостороннього співробітництва між Україною та США.