• In English
 • Землевпорядники Хмельниччини за чотири місяці розглянули понад 30 тисяч заяв громадян з питань ведення Державного земельного кадастру
  опубліковано 03 травня 2017 року о 12:20

  З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Хмельницької області прийняли від громадян 31059 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. З них фахівці опрацювали 29883 заяви, що становить 96% від загальної кількості. В середньому упродовж тижня державні кадастрові реєстратори Хмельницького регіону приймають та опрацьовують близько 1800 заяв із питань ведення Державного земельного кадастру.

  Надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок стали найбільш запитуваними послугами. Лише за чотири місяці цього року працівники органів Держгеокадастру у Хмельницькій області видали 12470 витягів із Державного земельного кадастру та зареєстрували 17413 земельних ділянок.

  Найбільше заяв із питань ведення державного земельного кадастру розглянуто у м. Хмельницький та Хмельницькому районі Хмельницької області – 3431.

  Найбільшу кількість витягів із Державного земельного кадастру видали у м. Хмельницький і Хмельницькому районі – 1940 та у Ярмолинецькому районі Хмельницької області – 1180.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.