• In English
 • Продовжується робоча поїздка Голови Казначейства до Донецької області
  опубліковано 27 квітня 2017 року о 12:58

  26 квітня 2017 року Голова Казначейства Тетяна Слюз перебувала з робочою поїздкою у Донецькій області.

  Свій візит очільниця Казначейства розпочала з відвідування територіальних управлінь у містах Бахмуті, Дебальцевому, Костянтинівці, Торецьку та Дружківці.

  Зустрічаючись з колективами, першочерговими на порядку денному були питання обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, взаємовідносини з органами влади, складання та виконання місцевих бюджетів, наповнення бюджетів об'єднаних територіальних громад та роботи з системою дистанційного обслуговування.

  На особистих прийомах Голови обговорено нагальні питання, як, безпосередньо, міста, так і всього району. Проте, на завершення зустрічей міський голова Бахмута та заступник міського голови подякували Тетяні Слюз за посилену увагу до проблемних питань східних регіонів України та привітали усіх казначеїв з наближенням професійного свята – Дня Казначейства, побажали здоров`я, миру, добробуту у кожну родину. Напередодні свята Голова Казначейства отримала подарунки від колективу Центра творчості дітей та молоді м. Бахмута зроблені дітьми.

  Перебуваючи м. Бахмут, Тетяна Слюз провела презентацію карти «Вишивана моя Україна» в приміщенні комунального закладу "Бахмутський міський центр культури та дозвілля ім. Е. Мартинова" для творчого колективу закладу та студентів.

  Після наради Голова Казначейства для колективу управління Державної казначейської служби України у м. Дебальцевому Донецької області у Палаці культури м. Бахмут презентувала карту «Вишивана моя Україна». Серед присутніх були не лише казначеї, а й студенти, колектив працівників Палацу, а також представники колективу 23-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області та ФСС від нещасних випадків на виробництві, які є клієнтами управління.

  Насиченим на життєво важливі питання виявився особистий прийом Голови Казначейства у м. Костянтинівка, в якому прийняли участь заступник міського голови м. Костянтинівка, виконуючий обов’язки голови Костянтинівської РДА, голови Ясинуватської РДА та ради, секретар Іллінівської ОТГ.

  Під час особистого прийому очільниця відомства надавала роз’яснення щодо найактуальніших питань для представників м. Костянтинівка, Костянтинівського району, та створеної Іллінівської об’єднаної територіальної громади. Серед питань: оплата заборгованості бюджетних установ, утворення та функціонування об’єднаних територіальних громад, формування їх бюджетів та наповнення бюджетів місцевих рад.

  По завершенню робочих зустрічей Тетяна Слюз завітала до комунального закладу "Донецький Палац молоді «Юність», який переміщений з м. Донецьк та прийняла участь у заході присвяченому річниці трагедії на Чорнобильській АЕС і презентувала карту, вишиту руками казначеїв всієї України.

  Презентація проходила під мелодичну авторську пісню «Україна, мій рідний край». Вихованці Донецького палацу «Юність» с захопленням розглядали вишивану карту наповнену кольорами і теплом душі всіх, хто долучився до її створення.

  Крім того, казначеї презентували карту «Вишивана моя Україна» у Костянтинівському міському відділі культури та початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Костянтинівська школа мистецтв» та розповіли, що вона вишита вручну. Працівники школи мистецтв високо оцінили майстерність казначейських вишивальниць.

  Під час візиту до УДКСУ у м. Торецьку Тетяна Слюз обговорила питання оптимізації та пошуку шляхів забезпечення єдиного підходу при виконанні операцій, визначених технологічними регламентами Казначейства, питання посилення заходів захисту інформації в органах казначейства та низку соціально-побутових питань казначеїв. Під час особистих прийомів Голови, колектив казначеїв Торецьку презентував вишивану карту України керівникам та працівникам виконавчого органу Торецької міської ради.

  У м. Дружківка з питаннями стосовно казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів, запровадження  програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів, об'єднання  територіальних громад, роботи з СДО, актуальних проблем територій до Голови під час особистого прийому зверталася начальник фінансового управління Дружківської міської ради.

  На презентації в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 Карти «Вишивана моя Україно», вишитої руками казначеїв всієї України, було зроблено «флеш-моб» разом з учнями школи та за участю начальника УДКСУ у м.Дружківці, який розповів, з якого приводу та як саме створювалася мапа-вишиванка, як вона подорожувала просторами неньки-України, символізуючи єдність українського народу.

  По завершенню зустрічей перед будівлями територіальних управлінь у містах Бахмуті, Дебальцевому, Костянтинівці, Торецьку та Дружківці Тетяна Слюз разом з працівниками Казначейств висаджували и садженці калини, яка є символом миру.