• In English
  • В'ячеслав Кириленко провів нараду щодо стану підготовки до проведення ЗНО-2017
    опубліковано 27 квітня 2017 року о 12:48

    Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулася нарада щодо стану підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2017.  Участь у нараді взяли Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, представники Міністерства інфраструктури, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я,  Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Служби безпеки України.   

    Під час наради обговорено актуальні питання, пов’язані із інформаційною безпекою, роботою мереж та забезпеченням конфіденційності змісту тестів, посиленням охорони пунктів проведення ЗНО, а також своєчасною доставкою  матеріалів, організацією чергування медичних працівників та поліцейських.  Окремо учасники наради торкнулися питання безпечного підвезення учнів для тестування під час основної та додаткової сесій, а також створення сприятливих умов для безпечного перетину лінії розмежування та складання ЗНО для випускників, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

    За результатами наради надано усі необхідні доручення центральним та місцевим органам виконавчої влади для забезпечення належного проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.