• In English
 • Більше 97 млн грн фінансової допомоги на утеплення отримали родини, які скористалися урядовою програмою "теплих" кредитів у березні
  опубліковано 26 квітня 2017 року о 20:15

  Держенергоефективності здійснило чергове відшкодування тим сім’ям, які долучилися до урядової програми «теплих» кредитів у березні. Цього разу виплачено більше 97,3 млн грн компенсацій.

  Зокрема, родини, які залучали в Укргазбанку та Ощадбанку кошти на придбання твердопаливних котлів, отримали на ці цілі майже 2 млн грн фінансової допомоги Уряду.

  Найбільшу суму компенсації, а саме – 94,9 млн грн., виплачено сім’ям, які в рамках програми утеплили індивідуальне житло.

  ОСББ, які долучилися до програми у березні через ПриватБанк та Ощадбанк,  одержали з держбюджету відшкодування на суму 441 тис. гривень.

  «Програма «теплих» кредитів прозора і ефективна. Зокрема, ми щоразу інформуємо суспільство про виплату належної з державного бюджету фінансової допомоги на енергоефективні заходи. Важливо, щоб учасники програми були впевнені у тому, що отримають компенсацію», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Загалом з початку дії програми її учасникам – населенню та ОСББ – виплачено майже 1,3 млрд грн на різні енергоефективні заходи: утеплення осель, встановлення лічильників, облаштування ІТП, заміну вікон на енергоефективні, модернізацію освітлення тощо.