• In English
 • Прем'єр-міністр: Уряд восени перезавантажить роботу дев'яти міністерств і залучить тисячу молодих фахівців до виконавчої влади
  опубліковано 26 квітня 2017 року о 12:17

  Кабінет Міністрів України у рамках продовження реформи системи державного управління і перезавантаження роботи органів центральної та місцевої влади планує восени оголосити наймасштабнішу кадрову пропозицію і залучити тисячу молодих фахівців до роботи в Уряд та дев’ять міністерств. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. 

  "Ми розпочинаємо масштабну програму – я вважаю, що цей крок є достатньо революційним для українського Уряду – масштабна, системна реформа міністерств українського  Уряду, – зазначив Прем’єр-міністр. – Дев'ять міністерств, у першу чергу, будуть реформовані, фактично перезавантажені, для того, щоб повністю бути здатними професійно і якісно виконувати завдання, які поставлені".

  Глава Уряду підкреслив, що мотиваційна складова, зокрема питання конкурентної заробітної плати будуть вирішені як за рахунок бюджету, так і за рахунок допомоги європейських партнерів. "Це наймасштабніша пропозиція. Ми хочемо отримати якісні професійні кадри для продовження реформ", – зазначив Володимир Гройсман.

  Він підкреслив, що оновлення кадрового складу влади дозволить перейти від радянської системи управління державою до сучасної європейської моделі на усіх рівнях.

  "Важливо, щоб державна служба була професійною і адекватною з точки зору і якості своєї роботи, і сприйняття реального стану справ для того, щоб напрацьовувати необхідні рішення, які можуть лягати в основу формування сильної української держави", - підкреслив Глава Уряду.