• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міжнародним днем інтелектуальної власності
  опубліковано 26 квітня 2017 року о 09:00

  Інтелектуальній еліті України

   

  Дорогі співвітчизники!

   

  Вітаю із Міжнародним днем інтелектуальної власності, який Україна щороку 26 квітня відзначає разом із міжнародним співтовариством!

  Ключовий глобальний тренд сьогодення – стрімкий розвиток інтелектуальномістких, креативних, цифрових економік, ефективність яких на кілька порядків перевищує сировинно-ресурсні економічні моделі. Засвоєння та запровадження новітніх інтелектуальних тенденцій в освіті, економіці, промисловості для України є умовою виживання та ефективної адаптації до актуальних світових процесів.

  Тому, сьогодні Уряд паралельно вирішує кілька принципових завдань: модернізує державну систему правової охорони інтелектуальної власності, адаптує складові процесу експертизи інтелектуальної власності до високих європейських стандартів, сприяє узгодженню чинного законодавства з нормативно-правовою базою Європейського Союзу. Але головне наше завдання – зробити все належне, щоб український “розум” працював на рідну країну та національну економіку, мав гідні умови для реалізації.

  Бажаю всім творцям і представникам сфери інтелектуальної власності професійного зростання, нових креативних ідей, реалізації сміливих проектів, а також міцного здоров’я і достатку!

   

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                        Володимир ГРОЙСМАН