• In English
 • Тарас Кутовий: Аграрії отримають дотації у заявленому обсязі завдяки наповненому спецфонду держбюджету
  опубліковано 24 квітня 2017 року о 18:07

  Уряд 19 квітня на своєму засіданні затвердив порядок розподілу у 2017 році конфіскованих коштів (Постанова №272). Згідно прийнятого рішення, 2,5 млрд грн (або 22% від загального обсягу спецконфіскату), надходять до спецфонду для бюджетної програми підтримки аграріїв. Таким чином, бюджетна дотація буде виплачена у повному обсязі відповідно до заявлених цифр.

  «Суттєва частина підтримки за новою програмою щодо виплати дотацій – це питання спецфонду. Сьогодні ми вже можемо говорити, що це питання вирішено. Уряд прийняв рішення, за яким спецфонд наповнений.  Всі цифри, які ми декларували щодо держпідтримки на 2017 року, це вже існуючі кошти», - повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

  Згідно з прийнятим Порядком розподілу Державним бюджетом на 2017 рік передбачено доходи від спецконфіскату загальним обсягом 11579,0 млн грн, з яких Мінагрополітики - 22,2 %, або 2 579,0 млн грн.

  «На сьогодні спецфонд наповнений грошима відповідно до прийнятих рішень. Тому питання квазіакумуляції, яке було найбільш болюче в плані наповнення, вже закрите. Аграрії отримають дотації у повному обсязі», - прокоментував Тарас Кутовий.

  Також Міністр нагадав, що за новою програмою вже відпрацьовано перший місяць і розподілено 79 млн грн.