• In English
 • Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з Міністром оборони Італії Робертою Пінотті
  опубліковано 19 квітня 2017 року о 13:40

  Сьогодні, 19 квітня, в рамках робочої поїздки до Італійської Республіки Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся зі своєю колегою Міністром оборони Італії Робертою Пінотті та начальником Генерального штабу оборони генералом армії Клаудіо Граціано.

  У ході зустрічі сторони обговорили питання безпекової ситуації в Україні, Європі та в цілому у світі.

  Роберта Пінотті висловила своє захоплення тими змінами та ефективністю розпочатої оборонної реформи у вітчизняному відомстві. Також вона наголосила, що Італія високо цінує внесок українських військовослужбовців в контексті світового правопорядку, зокрема, їх участь у миротворчих місіях в Конго та Афганістані.

  У свою чергу Міністр оборони України наголосив, що Україна високо цінує співпрацю та дружні відносини, які склалися з Італією.

  Він висловив вдячність Міністру оборони Італії за послідовну та всебічну підтримку зусиль України з відновлення миру та територіальної цілісності, й зокрема, за організацію лікування українських військовослужбовців у Римському військовому госпіталі “Челіо”.

  «Італія – одна із країн-лідерів щодо надання допомоги Україні, – відзначив Степан Полторак. – Ми розраховуємо на продовження підтримки для припинення агресії проти нашої країни».