• In English
 • Донецька військово-цивільна адміністрація приєдналася до проекту ProZorro.Продажі
  опубліковано 18 квітня 2017 року о 17:35

  18 квітня Донецька військово-цивільна адміністрація підписала Декларацію про приєднання до проекту ProZorro.Продажі, який з початку квітня запустив новий вектор – реалізація активів державних підприємств.

  Керівництво області особливо зацікавлене у здачі в оренду державного майна та землі через електронні аукціони ProZorro.Продажі.

  “Влада має бути прозорою. Сьогодні є недовіра до влади. І чим прозоріший механізм, де задіяні фінанси – тим менше буде недовіри. У закупівлях через ProZorro ми на другому місці після Київської області по економії коштів. У співпраці з ProZorro.Продажі ставимо завдання збільшити надходження для області. Найбільш ефективною бачимо співпрацю зі здачею в оренду земель сільськогосподарського та іншого призначення” – наголосив Павло Жебрівський, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

  “Донецька ВЦА перша із облдержадміністрацій приєдналась до проекту. Для нас це знак, що ми рухаємось у правильному напрямку і створюємо конкурентне прозоре середовище для всіх учасників ринку державного майна. Також ми звертаємось до громадськості моніторити систему на предмет прозорості роботи електронних аукціонів”, - додав Олексій Соболев, керівник проектного офісу «ProZorro. Продажі»

  Нагадаємо, що 13 квітня Міністерство інфраструктури України, Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» та  ProZorro.Продажі підписали меморандум про співпрацю у новому спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна.