• In English
 • В'ячеслав Кириленко взяв участь у роботі 19-го Конгресу Федерації футболу України
  опубліковано 14 квітня 2017 року о 17:17

  Сьогодні, 14 квітня, В’ячеслав Кириленко взяв участь у роботі 19-го Конгресу Федерації футболу України. Участь у зібранні також взяли Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, регіональний директор ФІФА Бйорн Вассало, начальник відділу міжнародних відносин УЄФА Єва Паск’є, Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, народні депутати, члени ФФУ, бійці АТО, представники ЗМІ.

  У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр від імені Уряду привітав делегатів Конгресу та побажав усім присутнім плідної роботи і добрих результатів у вирішенні важливих питань.

  В’ячеслав Кириленко наголосив на важливості розвитку в Україні масового спорту, зокрема футболу, а також популяризації здорового способу життя серед молоді.

  «Ми повинні докладати усіх зусиль, щоб масовий футбол відчував підтримку не лише з боку центральної влади, але й місцевої. Децентралізація дає додаткові фінансові можливості кожній місцевій громаді, і тому влада на місцях має сприяти розвитку масового спорту і, зокрема, футболу як найбільш популярного і доступного виду спорту», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

  Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що для України є питанням особливої ваги успішна організація та проведення фіналу Ліги чемпіонів, який Київ прийматиме у 2018 році. В’ячеслав Кириленко зазначив, що Уряд докладе усіх зусиль, аби ця спортивна подія пройшла на високому рівні.