• In English
 • На Херсонщині фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель здійснили 27 перевірок дотримання вимог земельного законодавства
  опубліковано 14 квітня 2017 року о 14:56

  Упродовж перших трьох місяців нинішнього року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснили 27 перевірок дотримання вимог земельного законодавства на землях загальною площею близько 9,9 тис. гектара. Порушення були виявлені у 9 випадках на землях загальною площею  понад 5,2 тис. гектара. За виявленими правопорушеннями інспектори видали 5 приписів на їх усунення та склали 2 протоколи про адміністративні порушення.

  Під час проведення позапланової перевірки в адміністративних межах однієї із сільських рад Скадовського району Херсонської області фахівці інспекції виявили самовільне зайняття 26,8 га землі сільськогосподарського призначення державної власності. Матеріали перевірки направлені до правоохоронних органів для встановлення особи правопорушника.

  Перевіряючи стан дотримання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, державні інспектори детально розглянули 808 рішень та 1108 розпоряджень щодо передачі земельних ділянок у власність, користування, оренду тощо, виявили 117 порушень, у зв’язку з чим направили 37 клопотань про приведення розпорядчих документів у відповідність до законодавства.

  Крім того, фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області опрацювали 27 звернень від громадян та юридичних осіб, 10 листів правоохоронних органів та 1 заяву про видачу дозволу на зняття та перенесення ґрунтового покриву.