• In English
 • Рятувальники Харківщини отримали нову пожежну техніку та ордери на службове житло
  опубліковано 13 квітня 2017 року о 17:44

  13 квітня у Харкові за участю Голови ДСНС Миколи Чечоткіна та Голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної відбулася церемонія передачі нової пожежно-рятувальної техніки та ордерів на службове житло працівникам ДСНС Харківської області. Рятувальники отримали чотири пожежні автомобілі на базі шасі МАЗ, що закуплені за кошти державного бюджету у 2016 році. Нова техніка передана до Дергачівського районного управління, Новобаварського, Слобідського та Холодногірського районних відділів м. Харкова.

  “Одним із напрямків реформи системи ДСНС є підвищення спроможності підрозділів Служби оперативно реагувати на надзвичайні ситуації і події з метою гарантування безпеки наших громадян. Тож сучасні пожежні автомобілі, які отримали рятувальники Харківщини, дозволять вогнеборцям ще більш ефективніше виконувати поставлені перед ними завдання. Крім того, ще одним важливим напрямком для нас є покращення соціальних стандартів працівників Служби, у тому числі і забезпечення житлом. І сьогодні родини рятувальників отримають ключі від власних помешкань. Це є свідченням того, що ми поступово рухаємося до реалізації наших цілей”, - сказав Голова ДСНС.

  Микола Чечоткін вручив ордери на службове житло 8 працівникам ДСНС Харківської області. Також рятувальники отримали відомчі нагороди — нагрудний знак “ За відвагу в надзвичайній ситуації”, грамоти, подяки та чергові спеціальні звання.

  Цього ж дня Голова ДСНС відвідав державну пожежно-рятувальну частину №  25 м. Харків, де проводяться реконструкційні роботи пожежного депо. Ремонт будівлі здійснюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за фінансової підтримки Уряду Німеччини.