• In English
 • Представники Конгресу США високо оцінили розбудову Міжнародного центру миротворчості та безпеки
  опубліковано 13 квітня 2017 року о 11:37

  Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відвідала делегація США. До її складу увійшли конгресмени від різних американських штатів Майкл Деніс Роджерс, Скот Еугін Десжарлейс, Стівен МакКарті Палазо, Ральф Лі Абрахам, Джеймс Едвард Бенкс, група їхніх помічників, військовослужбовців армії США та представників посольства цієї держави в Україні.

  Зустрічали іноземних гостей начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, керівник «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U) полковник ЗС США Девід Джордан та керівництво МЦМБ.

  На початку зустрічі генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів іноземним гостям про особливості функціонування та розбудови Центру, а також про здобутки у підготовці українських підрозділів за участі іноземних військових фахівців.

  Згодом представники Конгресу США та інші члени делегації ознайомились з можливостями Центру, оглянули навчально-тренувальний комплекс MILES та низку спеціалізованих класів, а також ознайомились з історією та сучасними здобутками та завітали до музею підрозділу.

  Також іноземні гості оглянули результати розбудови Міжнародного центру миротворчості та безпеки. У містечку «Інженерне» вони побачили результати відновлення низки спеціалізованих класів, солдатської їдальні та гуртожитків для військовослужбовців. Окрім цього, побачили можливості нещодавно створеного Відділу контролю та безпеки полігону, який за своїм технічним оснащенням відповідає найсучаснішим світовим стандартам. Всі ці об’єкти відремонтовано за активної підтримки ЗС США та безпосередньо, американського уряду, а також інших країн-партнерів України.

  Американські конгресмени дали високу оцінку результатам спільної роботи українських та американських військовослужбовців з відновлення інфраструктури МЦМБ та підготовки підрозділів для ЗС України, а також висловили сподівання щодо продовження та нарощення цієї діяльності.

  В свою чергу начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук висловив представникам Конгресу та Збройних сил США вдячність за всебічну допомогу та підтримку Українського війська.