• In English
 • Урядова пенсійна реформа не веде до підвищення пенсійного віку, передбачає осучаснення пенсій для 9 млн людей і дозволяє скасувати податок на пенсії. Ресурси для виконання завдань будуть, - Володимир Гройсман
  опубліковано 12 квітня 2017 року о 16:18

  Уряд передбачить достатньо ресурсів у Пенсійному фонді для того, щоб вже з 1 жовтня в разі впровадження урядової пенсійної реформи забезпечити підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив звіт роботи за минулий рік.

  "Найголовніше, ми запропонуємо суттєве підняття пенсій для 5 млн 200 тис українських пенсіонерів і оновлення і підвищення пенсій у загальній цифрі 9 млн пенсіонерів. Я абсолютно відповідально заявляю про це. Ресурси у Пенсійному фонді на 1 жовтня будуть закумульовані для того, щоб це зробити. Фактично, 9 млн пенсіонерів відчують підвищення пенсійних стандартів", - заявив Володимир Гройсман.

  Він підкреслив, що проект реформи, який буде представлений Парламенту, забезпечить справедливість пенсійної системи і бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду у середньостроковій перспективі, адже сьогодні такий дефіцит перевищує 140 млрд грн.

  Окрему увагу Володимир Гройсман звернув на те, що Кабінет Міністрів не розглядає збільшення пенсійного віку, натомість готує рішення про скасування оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів.