• In English
 • В'ячеслав Кириленко перевірив хід підготовки головної арени "Євробачення-2017"
  опубліковано 11 квітня 2017 року о 16:28

  Сьогодні, 11 квітня, Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко відвідав головну арену «Євробачення-2017» – Міжнародний виставковий центр і ознайомився з ходом підготовки до пісенного конкурсу. Ця подія відбулася за участі виконавчого продюсера «Євробачення-2017» Павла Грицака, директора з виробництва цьогорічного пісенного конкурсу Ола Мельцига, продюсера конкурсної частини шоу Крістера Бйоркмана, офіційного речника «Євробачення-2017» Павла Шилька, а також представників українських та іноземних ЗМІ.

  Віце-прем'єр-міністр разом із журналістами ознайомився зі станом готовності головної арени пісенного конкурсу до травневих шоу, оглянув процес будівництва головної сцени, монтаж глядацьких трибун, грін-руму тощо.

  Під час брифінгу В’ячеслав Кириленко повідомив, що Уряд виконує всі взяті на себе зобов’язання щодо належної підготовки до міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

  «Можуть бути різні політичні спекуляції навколо «Євробачення-2017» в Україні, які відомо звідки закидаються. Але всі виробничі, організаційні та інші питання вирішуються вчасно та якісно для якнайкращого проведення фантастичної події, яка буде в Україні у травні. Ви можете бачити, що на майданчику - прекрасна атмосфера, працюють українські та іноземні спеціалісти. Від самого початку дух «Євробачення», що притаманний цьому конкурсу, має місце тут, в Києві», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

  Відповідаючи на запитання щодо участі Росії у пісенному конкурсі, Віце-прем’єр-міністр відзначив, що позиція України у цьому питанні є незмінною.

  «Ми очікуємо учасників із усіх 43 країн, включно із представником з Російської Федерації. Але учасник із РФ, як із будь-якої іншої країни, не повинен мати проблем із українським законодавством. Росія має достатньо часу на те, щоб відправити на конкурс будь-якого іншого учасника, але такого, який не порушував українські закони. Ми не робимо винятки для жодної із країн», - сказав В’ячеслав Кириленко.

  Виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак розповів: «Робота як на МВЦ, так і поза його межами, відбувається у дуже інтенсивному режимі, адже до першого шоу «Євробачення-2017» залишилося менше місяця. Ми з радістю чекаємо на приїзд усіх делегацій країн-учасниць і робимо все можливе для того, щоб їхнє перебування в Києві було приємним та комфортним, а шоу – незабутнім».

  Директор з виробництва цьогорічного конкурсу Ола Мельциг повідомив, що сцена «Євробачення-2017» має вагу 30 тонн, а майданчик для виступу артистів становить 350 квадратних метрів. Особливістю центральної частини сцени є те, що кожна з її конструкцій може незалежно рухатися, опускатися чи підніматися під час шоу.

  «Цього року ми будуємо немалу сцену. Її висота 14 метрів, ширина 70 метрів і глибина 28 метрів. Усі світлові прибори, а їх близько 1800, вже встановлені, більшість – введено в експлуатацію. Встановлені також усі відеоелементи, а днями плануємо встановлювати піротехніку навколо сцени і від завтра починаємо програмування усього світла, що застосовуватимуться під час шоу. Паралельно з цим ми завершуємо встановлення конструкцій глядацьких трибун і ведемо підготовку першого павільйону, де вже трохи більше ніж за два тижні почне свою роботу прес-центр. Його приміщення прийматиме близько 1500 акредитованих журналістів та 500 акредитованих фанів», – розповів директор з виробництва «Євробачення-2017» Ола Мельциг.

  Навпроти сцени на трибунах монтується обладнання для грін-руму, куди учасники приходитимуть після своїх виступів. Загальна вага конструкцій трибун становить 450 тонн, а площа, яку вони займають, перевищує 6 тисяч квадратних метрів. Загалом же на глядацьких трибунах розміститься близько 7 тисяч глядачів. У двох секторах відведено по 25 спеціальних місць для людей з інвалідністю та місця для супроводжуючих. Під’їзд до цих секторів буде оснащено пандусами.

  Нагадаємо, міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» проходитиме в Україні в міжнародному виставковому центрі. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.