• In English
 • З початку 2017 року кадастрові реєстратори Закарпаття зареєстрували 12141 земельну ділянку
  опубліковано 10 квітня 2017 року о 14:11

  Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

  З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували 12141 земельну ділянку.

  Найбільшу кількість земельних ділянок закарпатські землевпорядники внесли до Державного земельного кадастру у Берегівському (2945), та Мукачівському (2740) районах Закарпатської області.

  Разом з тим, за цей період кадастрові реєстратори Закарпаття надали 4038 витягів із Державного земельного кадастру, у тому числі 431 витяг, який було замовлено через мережу Інтернет. 

  На сьогодні найбільше витягів з Державного земельного кадастру видали у Ужгородському (898) та Мукачівському (597) районах Закарпаття.

  В середньому упродовж тижня землевпорядники Закарпаття приймають та опрацьовують близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.