• In English
 • Мінагрополітики спільно з ЄС проводить черговий семінар з розвитку сільських територій
  опубліковано 07 квітня 2017 року о 10:52

  6-7 квітня в Одесі Мінагрополітики у рамках співробітництва з ЄС проводить черговий із серії дводенних навчально-практичних семінарів на тему «Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні».

  Семінар проходить за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової, представників місцевої влади та експертів ЄС.

  «Мета семінару – практичне навчання сучасним європейським підходам до сільського розвитку з урахуванням українського контексту. Отриманий досвід має допомогти місцевій владі, територіальним громадам та підприємцям у розробці та впровадженні проектів з розвитку села. Це стосується як агрорекреаційних кластерів на базі сільськогосподарських кооперативів, так і сприяння місцевим ініціативам та створення передумов для імплементації європейських практик сільського розвитку на місцях», - зазначила Олена Ковальова.

  У семінарі беруть участь керівники структурних підрозділів обласних та районних державних адміністрацій, представники територіальних громад, голови сільських та селищних рад, власники агросадиб, члени фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, представники профільних громадських організацій Півдня України.

  З боку іноземних партнерів присутні  Маркус Клінгер, керівник напрямку з питань сільського господарства, санітарних та фітосанітарних питань (Група підтримки України, Брюссель), Крістіан Бен Хелл, керівник сектору сільського господарства, Представництво ЄС в Україні, та Ганна Богданова, керівник програм співробітництва USAID.

  Цей семінар є заключним у серії навчально-практичних заходів, які відбувалися протягом березня-квітня у різних регіонах України.