• In English
 • Енергетичний штаб продовжує свою роботу і після завершення опалювального сезону
  опубліковано 07 квітня 2017 року о 09:44

  6 квітня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона відбулася чергова нарада щодо вирішення проблемних питань в Об’єднаній енергетичній системі України.

  «Через непросту ситуацію в енергетиці ми продовжуємо роботу нашого штабу. На сьогодні в Україні є дефіцит вугілля марки «А», тобто антрациту. Тож ми вже зараз повинні розпочинати підготовку до наступного опалювального періоду», - наголосив Володимир Кістіон.

  Особливу увагу Віце-прем’єр-міністр звернув на те, що законопроект «Про ринок електричної енергії», який сьогодні Верховна Рада відправила на повторне друге читання.

  «Я ще раз наголошую: для того, щоб встигнути завезти необхідну кількість антрациту до початку осінньо-зимового періоду 2017/18, генеруючі компанії мають розпочинати укладання контрактів якнайскоріше. Однак без відповідного закону вони не зможуть виконати ці контракти. Неприйняття закону про ринок електроенергії ставить під загрозу наступний опалювальний період», - заявив Володимир Кістіон.

  Він також закликав продовжити підготовку інфраструктури, необхідної для завезення імпортованого вугілля.

  «Наші порти мають бути готові до прийняття необхідних обсягів вугілля. Закликаю Мінінфраструктури та Адміністрацію морських портів України провести відповідну роботу. Хочу попередити про персональну відповідальність за якісне проведення підготовки», - наголосив Володимир Кістіон.

  Крім того, мають бути підготовлені автошляхи, якими планують завозити вугілля на Луганську теплоелектростанцію, оскільки залізницею цього зробити не вдасться.

  «Звертаю увагу Мінінфраструктури та Укравтодору на необхідність привести до ладу дороги, які будуть використовуватися для доставки вугілля на Луганську ТЕС», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.