• In English
 • Нові інспектори патрульної служби поповнили лави поліції Києва
  опубліковано 05 квітня 2017 року о 17:26

  Сьогодні, 5 квітня, присягу на вірність українському народу склали 54 нових патрульних поліцейських Києва. Захід відбувся за участі заступників Голови Національної поліції України Олександра Фацевича та Костянтина Бушуєва.

  Заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, наголосив на тому, що наша країна і суспільство стоять на межі важливих змін, частиною яких, безумовно, стане кожен з новопризначених патрульних.

  «Мене тішить той факт, що процес набору до патрульної поліції йде стрімкими темпами. Я поважаю кожного, хто прийняв таке рішення», – повідомив Костянтин Бушуєв.

  Відбір майбутніх поліцейських складався з кількох етапів: тестування, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки та співбесіди з поліцейською комісією.

  Після відбору розпочався етап навчання, що тривав 80 навчальних днів (з 12 грудня 2017 року до 4 квітня 2017 року). З 62 кандидатів успішно завершили курс 54 поліцейських.

  Заняття відбувались на базі Вишгородського навчального центру підготовки поліцейських.

  За словами заступника Голови Нацполіції – начальника патрульної поліції України Олександра Фацевича, частина з нових патрульних заступлять на службу в столиці вже цього вечора.

  «Ви обрали не зовсім просту професію, бо патрульна поліція — це не лише красива форма та автомобілі, це щоденна важка праця», - зазначив він.

  Нагадаємо, у березня цього року Голова Національної поліції України Сергій Князєв оголосив про набір кандидатів на 1270 посад у підрозділах патрульної поліції Києва та Одеси.