• In English
 • У Мінмолодьспорту відбулася шоста зустріч Наглядової ради проекту U-Report
  опубліковано 05 квітня 2017 року о 11:25

  4 квітня у Міністерстві молоді та спорту відбулася шоста зустріч Наглядової ради U-Report, глобального молодіжного проекту, що впроваджується в Україні ЮНІСЕФ спільно з ГО "Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка".

  Відкриваючи захід, перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул подякував за ініціативу та реалізацію актуального проекту, який, завдяки швидким опитуванням, дає змогу дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

  “Міністерство молоді та спорту підтримує U-Report, задоволене тими результатами, що вже є, та має намір ефективно співпрацювати і надалі”, - зазначив Ігор Гоцул.

  Тім-лідер молодіжного комітету U-Report Ірина Шаповалова поінформувала про основні новини проекту. Відповідно до статистичних даних, серед репортерів 33% складають юнаки, а 67% - дівчата. Найбільш активними є чотири області, а саме: Київська, Львівська, Дніпропетровська та Волинська. Найчастіше участь в опитуваннях беруть молоді люди віком від 15 до 19 років (40%) та від 20 до 24 років (34%).

  Керівник програм з питань здоров'я та розвитку молоді ЮНІСЕФ Олена Сакович наголосила, що на сьогодні до родини U-Report входять 30 тисяч активних молодих людей.

  Про плани розвитку на другий квартал цього року розповіла координатор проекту Лілія Любомудрова. Зокрема, передбачається проведення серії практичних воркшопів спільно з Міжнародною організацією міграції, використання системи консультацій U-Partners у протидії насильству, профілактиці ВІЛ, пропаганді сексуально-репродуктивного здоров'я тощо.

  Окрім цього, планується залучення соціально вразливих підлітків і молоді. А також з нагоди річниці U-Report буде проведено масштабний молодіжний захід, кількість учасників якого становитиме 500-600 осіб.

  Йшлося на зустрічі про результати опитувань у січні-лютому 2017 року та про плани опитувань на другий квартал. Визначено, що саме U-репортери оберуть ключову тематику відзначення Дня молоді цього року.

  Детальну інформацію про U-Report можна дізнатися за посланням: https://ukraine.ureport.in.

  З презентацією заходу можна ознайомитися ТУТ.

  Більше аналітичної інформацію про опитування молоді: https://www.unicef.org/ukraine/ukr/activities_30242.html.